Довідкові матеріали

Навчальна програма ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей»: підсумки 2016 року

Програма реалізовувалась в рамках проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» та фінансувалась Урядом Японії, Міністерством закордонних справ Польщі, Урядом Чехії та Урядом Великобританії. Виконавцем програми виступало ТзОВ «Територія Бізнесу».

 

«Ідеї для мiкробiзнесу: практичнi поради»

Дослiдження «Ідеї для мiкробiзнесу: практичнi поради» пiдготовлено в межах проектiв «Швидке реагування на соцiальнi і економiчнi проблеми внутрiшньо перемiщених осiб в Україні» та «Економiчне і соцiальне вiдновлення Донбасу», що реалiзовуються Програмою Розвитку ООН в Українi за фiнансової пiдтримки Уряду Японiї.

 

Навчальна програма ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей»: підсумки 2015 року

Програма реалізовувалась в рамках проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» та фінансувалась Урядом Японії. Виконавцем програми виступало ТзОВ «Територія Бізнесу».

Географія навчальної програми

За підтримки:

Приєднуйся до нас на: